Мащабни промени в градския транспорт на София
Friday, 29 May 2026 00:00
There are no translations available. www.bnrnews.bg 29.05.26г.
Трамваите стават по-предвидими и предпочитани
10 трамвайни линии променят маршрутите си, разкриват се две нови линии и ще се въведе по-добра синхронизация на разписанията по ключови транспортни коридори, след като Столичният общински съвет прие предложението на заместник-кмета по транспорт и градска мобилност Виктор Чаушев за оптимизация на трамвайната мрежа в София.
Целта е трамвайният транспорт да стане по-редовен, по-предвидим и по-удобен за пътниците, допълват от Столичната община.
Промените са насочени към ограничаване на т.нар. "пакетно движение" – случаите, в които няколко трамвая в общ маршрут идват почти едновременно, а след това дълго време няма нито един. С новата организация линиите ще бъдат разпределени по-равномерно, особено в участъците, в които няколко маршрута използват общо трасе. Една от основните промени е въвеждането на разписания с ясни и кратни интервали на движение – например 4, 6, 10, 12, 15, 20, 30 и 60 минути. Това позволява по-добро разминаване на линиите в общите участъци и прави разписанията по-лесни за запомняне и използване от пътниците. Така вместо трамваите да се движат накуп, по натоварените направления ще има по-равномерно обслужване. Кои линии обхващат промените Промените обхващат ключови трамвайни линии и направления:
Линия № 1 ще бъде удължена до ж.к. "Западен парк". Така районът ще получи по-добра връзка с центъра и кв. "Иван Вазов", а в общия участък с линия № 6 ще се осигури трамвай приблизително на всеки 6 минути в делничните дневни часове. Линия № 3 ще бъде пренасочена в посока кв. "Орландовци" през ул. "Струга". Промяната е свързана с новата организация на линия № 1 и запазва обслужването към северната част на града. Линия № 8 ще бъде удължена от ж.к. "Люлин 5" до пл. "Журналист". Така жителите на "Люлин" ще имат по-директна връзка с бул. "Александър Стамболийски", ул. "Граф Игнатиев" и източната част на центъра. Нова линия № 13 ще свързва ж.к. "Захарна фабрика" с метростанция "Витоша". Тя запазва като постоянна връзка направлението, което пътниците припознаха като удобно по време на ремонта на бул. "Александър Стамболийски". Нова линия № 17 ще се движи от ж.к. "Манастирски ливади" до кв. "Орландовци". Тя ще подобри връзката между южните и северните части на София и ще облекчи натоварването по линии № 7 и № 27. По бул. "България" се очаква синхронизацията да осигури трамвай приблизително на всеки 4 минути в делничните дневни часове.
Решението предвижда и нови синхронизирани разписания за линии № 4, № 6, № 10, № 12 и № 18. Целта е трамвайните линии да работят като част от синхронизирана мрежа, а не като отделни несвързани маршрути. Това е особено важно по ключови направления като бул. "Александър Стамболийски", ул. "Граф Игнатиев", бул. "Витоша", бул. "Княгиня Мария-Луиза", бул. "Христо Ботев" и др. Синхронизацията ще осигури по-малки интервали по линии № 3 и № 12. Синхронизация ще бъде направена и в почивните дни, което ще доведе до по-кратки интервали и значително по-редовно обслужване през уикендите. Промените ще бъдат въвеждани поетапно. Промяната на линия № 1 и разкриването на новата линия № 13 са предвидени за въвеждане не по-късно от 15 юни 2026 г. Промените по линии № 3 и № 8, разкриването на линия № 17 и синхронизацията на линии № 4, № 6, № 10, № 12 и № 18 са предвидени за въвеждане не по-късно от 17 ноември 2026 г. Това се налага във връзка със започващия ремонт на трамвайното трасе по бул. "Княгиня Мария-Луиза", в участъка от ул. "Козлодуй" до ул. "Опълченска". Очакваният ефект за пътниците е по-малко чакане на спирките, повече директни връзки, по-равномерно движение на трамваите и по-добри възможности за прекачване към други линии и метрото. Въвеждането на промените ще бъде координирано от направление "Транспорт и градска мобилност" към Столична община, а Центърът за градска мобилност ще обнови информацията по спирките и информационните табла за всички засегнати линии.
www.econ.bg 28.05.2026г.
Мащабни промени в градския транспорт на София: СОС гласува нови трамвайни линии и инвестиции Разкриват се нови маршрути и се удължават съществуващи линии до края на годината, докато Столичната община планира покупката на 80 нови трамвая Серия от ключови подобрения в трамвайния транспорт в София предстои да гласува на днешното си заседание Столичният общински съвет. Част от промените в инфраструктурата и организацията на движението вече бяха обявени, но пакетът включва и нови линии, както и оптимизация на разписанията, които трябва да влязат в сила до края на настоящата година. В по-дългосрочен план Столичната община подготвя мащабна модернизация на подвижния състав, като се предвижда покупката на 80 нови трамвая. Този проект е част от по-голяма инвестиционна програма на обща стойност приблизително 900 млн. евро, която включва придобиването на общо 150 нови трамвая, 200 нови автобуса, 75 тролейбуса и 50 електробуса. Конкретните промени в мрежата предвиждат най-късно до 17 ноември да бъде разкрита нова трамвайна линия по направлението север-юг. Става въпрос за трамвай номер 17, който ще свързва квартал „Манастирски ливади“ с „Орландовци“. Маршрутът му ще преминава от „Манастирски ливади“ по булевард „България“, през булевардите „Витоша“ и „Скобелев“ към булевард „Христо Ботев“, улица „Алабин“ и оттам по булевард „Княгиня Мария Луиза“ в посока крайния квартал, като заложеният интервал на движение е 12 минути. Сериозно подобрение се очаква и за жителите на жилищен комплекс „Люлин“ чрез удължаване на трасето на трамвай номер 8. Линията, която в момента стига до Съдебната палата, ще бъде продължена до площад „Журналист“ при предложени интервали на движение от 10 минути. Лека корекция се въвежда и в маршрута на трамвай номер 3, който се движи от „Захарна фабрика“ в посока „Орландовци“. Промяната ще засегне само това направление, като движението ще остане без промяна до кръстовището на булевард „Христо Ботев“ и улица „Струга“, където мотрисите ще завиват надясно, ще продължават и след нов десен завой по булевард „Княгиня Мария Луиза“ ще се включват в обичайния си маршрут до „Орландовци“. Със същия краен срок до 17 ноември ще бъдат внедрени изцяло нови разписания за общо пет трамвайни линии с номера 4, 6, 10, 12 и 18. Новите графици ще бъдат разработени с цел да осигурят по-добър синхрон и по-бързи връзки със свързаните линии в мрежата. Като пример се посочва трамвай номер 6, чието разписание ще трябва изцяло да се съобрази с движението по натоварените линии 1 и 7. Част от реформите в градския транспорт в столицата вече са реалност, след като от 18 май влезе в сила новата трамвайна линия номер 13. Тя свързва „Захарна фабрика“ с метростанция „Витоша“, преминавайки през площадите „Възраждане“, „Македония“, „Славейков“ и „Журналист“. Паралелно с това трамвайна линия номер 1 вече промени маршрута си и се движи до „Западен парк“.
Столичният градски транспорт с удължено работно време за Великден
Thursday, 09 April 2026 10:36
There are no translations available. www.trud.bg 08.04.2026г.
Столичният градски транспорт с удължено работно време за Великден
Във връзка с посрещането на Великден – Възкресение Христово, Столична община осигурява удължено движение на част от линиите на обществения транспорт, включително и метрото, в нощта на 11 срещу 12 април 2026 г.
Великденската нощ ще бъде обслужвана с разписания с удължено работно време до 01:30 ч. Метрополитен: · Линии 1, 2 и 4 – на интервали от 12 до 24 минути · Линия 3 – на интервал от 20 минути Автобусни линии: · № 64 и № 72 – на 50 минути · № 73 и № 83 – на 65 минути · № 85 – на 70 минути Тролейбусни линии: · № 2 – на 50 минути · № 7 – на 45 минути · № 9 – на 40 минути Трамвайни линии: · № 5 – на 30 минути · № 7 – на 40 минути · № 27 – на 40 минути (в синхрон с линия № 7) · № 10 – на 60 минути (в синхрон с линия № 18) · № 11 и № 18 – на 60 минути · № 20 и № 22 – на 50 минути (в синхрон) С удълженото работно време на градския транспорт се създава необходимата организация за придвижване на гражданите и гостите на столицата в празничната нощ.
Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска марка
Friday, 03 April 2026 00:00
There are no translations available. www.novini.bg 03.04.2026г.
Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска маркаПървият трамвай и първият тролей, на които са се возили столичани в началото на 20 век, са лице на блок от пощенски марки, посветени на 125 години столичен автотранспорт. Печатът за пускане в употреба бе поставен днес от министъра на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, кмета на София Васил Терзиев, заместник-кмета Виктор Чаушев и художника на проектите Светлин Балездров, съобщиха от Министерство на транспорта. „Преди повече от век софийският трамвай е бил не само средство за транспорт, а част от комуникационната мрежа на града. През 1904 г. на мотрисите са монтирани пощенски кутии, а писмата са се обработвали с клейма с надпис „По трамвая“, каза министърът на транспорта и съобщенията по време на церемонията. Днес тези печати са ценен обект за колекционерите и свидетелство за връзката между транспорта и комуникациите, допълни той. Блокът „125 г. столичен автотранспорт“ също ще привлече филателистите, защото включва и първата пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт в България. „Посланието на изданието е, че транспортът е не само придвижване, той е свързаност. Същата мисия имат и пощите“, посочи Корман Исмаилов. Кметът на София Васил Терзиев добави, че днес, когато се отбелязват 147 г. от обявяването на София за столица, електротранспортът е изключителен приоритет. „Това е нещо, за което работим заедно и с Министерството на транспорта и съобщенията“, подчерта той. Първото издание, което бе валидирано днес, ще остане в колекцията на Туристически информационен център в София „Трамвай 83“, където се проведе церемонията.
bta.bg 03.04.2026gг.
Валидираха пощенско-филателно издание за 125 години електротранспорт в СофияПощенско-филателно издание, посветено на 125 години електротранспорт в София, бе валидирано днес на церемония в туристическия информационен център „Трамвай 83“. Събитието бе организирано от Столичната община и Министерството на транспорта и съобщенията. В церемонията участваха служебният министър на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, заместник-кметът по транспорта на Столичната община Виктор Чаушев и кметът на София Васил Терзиев. Заместник-кметът Виктор Чаушев посочи, че инициативата е част от отбелязването на 125-годишнината от създаването на електротранспорта в столицата, като припомни, че по-рано годишнината е била отбелязана и с ретро трамвай. Той отбеляза, че електротранспортът е сред символите на София и има съществена роля за развитието на града. Чаушев подчерта, че Столичната община работи по разширяване на тролейбусната и електробусната мрежа към нови квартали, както и по обновяване на подвижния състав. По думите му се провеждат процедури за доставка на нови превозни средства и се търсят възможности за осигуряване на необходимото финансиране. Той допълни, че през 2025 г. е изградена нова трамвайна инфраструктура, а през тази година предстоят допълнителни инвестиции в различни участъци от мрежата, както и подготовка за закупуване на нови трамвайни мотриси. Кметът на София Васил Терзиев заяви, че развитието на градския транспорт, и в частност на електротранспорта, е сред основните приоритети за общината. Той подчерта, че целта е изграждането на устойчива система с модерна инфраструктура, подобрени условия на труд и качествен подвижен състав. Терзиев посочи още, че усилията са насочени към дългосрочно подобряване на услугата и създаване на условия повече хора да избират обществения транспорт като алтернатива на личните автомобили, като отбеляза и значението на сътрудничеството с държавата за осигуряване на необходимото финансиране. Министърът на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов отбеляза връзката между развитието на електротранспорта и пощенските услуги, като припомни, че още в началото на миналия век в София писмата са били пренасяни с трамваи. Той посочи, че пощенските клейма с обозначения за трамваен превоз днес имат историческа стойност и са обект на интерес от колекционери. Исмаилов подчерта, че още през 1904 г. софийските трамваи са разполагали с пощенски кутии, което ги е превърнало не само в средство за транспорт, но и в част от комуникационната система на града. По думите му тази връзка продължава и във филателията – от първите марки с трамваи през 60-те години до съвременните издания, които отразяват развитието на обществения транспорт и комуникациите. Министърът отбеляза, че новото филателно издание продължава тази традиция и носи послание за свързаност между хората, като изтъкна, че в него е включена и първа пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт.
/БП/
www.focus-news.net 03.04.2026г.
Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска маркаПървият трамвай и първият тролей, на които са се возили столичани в началото на 20 век, са лице на блок от пощенски марки, посветени на 125 години столичен автотранспорт. Печатът за пускане в употреба бе поставен днес от министъра на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, кмета на София Васил Терзиев, заместник-кмета Виктор Чаушев и художника на проектите Светлин Балездров. Това информират за ФОКУС от Министрество на транспорта. "Преди повече от век софийският трамвай е бил не само средство за транспорт, а част от комуникационната мрежа на града. През 1904 г. на мотрисите са монтирани пощенски кутии, а писмата са се обработвали с клейма с надпис "По трамвая“, каза министърът на транспорта и съобщенията по време на церемонията. Днес тези печати са ценен обект за колекционерите и свидетелство за връзката между транспорта и комуникациите, допълни той. Блокът "125 г. столичен автотранспорт“ също ще привлече филателистите, защото включва и първата пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт в България. "Посланието на изданието е, че транспортът е не само придвижване, той е свързаност. Същата мисия имат и пощите“, посочи Корман Исмаилов. Кметът на София Васил Терзиев добави, че днес, когато се отбелязват 147 г. от обявяването на София за столица, електротранспортът е изключителен приоритет. "Това е нещо, за което работим заедно и с Министерството на транспорта и съобщенията“, подчерта той. Първото издание, което бе валидирано днес, ще остане в колекцията на Туристически информационен център в София "Трамвай 83“, където се проведе церемонията.
Промени в движението на тази автобусна линия на градския транспорт в София
Thursday, 02 April 2026 00:00
There are no translations available. www.sofia24.bg 02.04.2026г.
Промени в движението на тази автобусна линия на градския транспорт в СофияВъв връзка с оптимизацията на обществения транспорт и подобряване на транспортното обслужване, считано от 06.04.2026 г., се въвеждат промени в обслужването на автобусна линия № 801. Маршрутът на линията ще осигурява по-добра свързаност между метростанция "Красно село“ и кв. "Манастирски ливади“, преминавайки през бул. "Цар Борис III“, бул. "Братя Бъкстон“, бул. "Тодор Каблешков“, бул. "Гоце Делчев“ и вътрешнокварталната улична мрежа. Автобусите ще се движат съответно: - от метростанция "Красно село“: бул. "Цар Борис III" - бул. "Братя Бъкстон" - бул. “Тодор Каблешков" - ул. "Александър Суворов" - ул. "Иван Сусанин" - ул. "Ралевица" - ул. "Българска легия" - ул. "Васил Стефанов" - ул. "Боян Петров" - ул. "Костенски водопад" - бул. "Гоце Делчев" - ул. "Хенрик Ибсен" - ул. "Луи Айер" - кв. "Манастирски ливади"; - от ж.к. "Манастирски ливади" - обръщателно колело: ул. "Луи Айер" - ул. "Хенрик Ибсен" - бул. "Гоце Делчев" - ул. "Костенски водопад" - ул. "Боян Петров" - ул. "Шарл Шампо“, ул. "Боянски водопад“, ул. "Иван Кирков“, ул. "Боян Петров“, ул. "Васил Стефанов" - ул. "Българска легия" - бул. "Братя Бъкстон" - ул. "Вихрен" - ул. "Голям Братан" - пл. "Знаме на мира" - бул. "Александър С. Пушкин" - бул. "Цар Борис III" - метростанция "Красно село". Въвежда се ново разписание с подобрена регулярност, като интервалът на движение е 20 минути в делнични дни и 35–40 минути в празнични дни. Разкриват се нови спирки по маршрута, включително: Бл. 245 ж.к. "Гоце Делчев", Ул. "Иван Кирков", Ж.к. "Елизиум", Ул. "Спас Соколов", Бул. "България", Ул. "Проф. Велизар Велков", Кв. "Манастирски ливади – запад" и Ул. "Казбек". В останалата част от маршрута автобусите ще спират на всички съществуващи спирки.
|
|