Home | Latest News
Latest News

Променят движението на трамвайни линии заради строителни дейности по бул. „Мария Луиза“

E-mail Print
There are no translations available.

www.hroniki.bg
10.06.2026г.

Променят движението на трамвайни линии заради строителни дейности по бул. „Мария Луиза“


Днес започват строителни дейности за реконструкция на бул.“Кн. Мария Луиза“ в участъка от ул.“Опълченска“ до ул.“Козлодуй“.
От 10 ч. ще бъде дадено началото на строителни дейности на обекта в присъствието на кмета на София Васил Терзиев, заместник-кмета по направление обществено строителство Никола Лютов и кмета на район „Сердика“ Момчил Даскалов.
Днес ще започне първи етап от работата, за който е въведена временна организация на движение.
За периода от 00:00 ч. на 10.06.2026 г. до 24:00 ч. на 13.08.2026 г. се променят маршрутите на четири линии на обществения транспорт в района:
Трамвайна линия № 6
Ще се движи от ж.к. „Иван Вазов“ по действащия маршрут до кръстовището на бул. „Христо Ботев“ и площад „Възраждане“, през площад „Възраждане“, по бул. „Александър Стамболийски“, бул. „Константин Величков“, надясно по ул. „Скопие“, бул. „Рожен“ и по действащия маршрут до ж.к. „Обеля-2“, двупосочно. Трамваите ще спират на всички съществуващи спирки по маршрута.
Трамвайна линия № 7
Ще се движи от кв. „Манастирски ливади-запад“ по действащия маршрут до Централна жп гара, надясно по бул. „Княгиня Мария-Луиза“ до ул. „Алабин“ и наляво по бул. „Христо Ботев“, след което ще продължава по действащия си маршрут до кв. „Манастирски ливади-запад“. Трамваите ще спират на всички съществуващи спирки по маршрута.
Трамвайна линия № 12
Ще се движи от площад „Журналист“ по действащия маршрут до кръстовището на бул. „Княгиня Мария-Луиза“ и бул. „Христо Ботев“, наляво по ул. „Струга“ и надясно по бул. „Княгиня Мария-Луиза“, след което ще продължава по маршрута си до площад „Журналист“. Трамваите ще спират на всички съществуващи спирки по маршрута.
Трамвайна линия № 27
Ще се движи от кв. „Манастирски ливади-запад“ по действащия маршрут до Централна жп гара, наляво по бул. „Христо Ботев“ и по действащия маршрут след ул. „Алабин“ до кв. „Манастирски ливади-запад“. Трамваите ще спират на всички съществуващи спирки по маршрута.
Движението на пътни превозни средства няма да бъде спирано, но ще бъде стеснено в участъка между ул. „Опълченска“ и бул. „Ген. Н. Столетов“, както следва:
• в посока район „Надежда“ – с една пътна лента;
• в посока центъра – с две пътни ленти.
Столична община се извинява за причиненото неудобство и призовава шофьорите да избягват при възможност участъка като използват алтернативни маршрути.
 

Мащабни промени в градския транспорт на София

E-mail Print
There are no translations available.

www.bnrnews.bg
29.05.26г.


Трамваите стават по-предвидими и предпочитани


10 трамвайни линии променят маршрутите си, разкриват се две нови линии и ще се въведе по-добра синхронизация на разписанията по ключови транспортни коридори, след като Столичният общински съвет прие предложението на заместник-кмета по транспорт и градска мобилност Виктор Чаушев за оптимизация на трамвайната мрежа в София.

Целта е трамвайният транспорт да стане по-редовен, по-предвидим и по-удобен за пътниците, допълват от Столичната община.

Промените са насочени към ограничаване на т.нар. "пакетно движение" – случаите, в които няколко трамвая в общ маршрут идват почти едновременно, а след това дълго време няма нито един.
С новата организация линиите ще бъдат разпределени по-равномерно, особено в участъците, в които няколко маршрута използват общо трасе.
Една от основните промени е въвеждането на разписания с ясни и кратни интервали на движение – например 4, 6, 10, 12, 15, 20, 30 и 60 минути.
Това позволява по-добро разминаване на линиите в общите участъци и прави разписанията по-лесни за запомняне и използване от пътниците. Така вместо трамваите да се движат накуп, по натоварените направления ще има по-равномерно обслужване.
Кои линии обхващат промените
Промените обхващат ключови трамвайни линии и направления:

Линия № 1 ще бъде удължена до ж.к. "Западен парк". Така районът ще получи по-добра връзка с центъра и кв. "Иван Вазов", а в общия участък с линия № 6 ще се осигури трамвай приблизително на всеки 6 минути в делничните дневни часове.
Линия № 3 ще бъде пренасочена в посока кв. "Орландовци" през ул. "Струга". Промяната е свързана с новата организация на линия № 1 и запазва обслужването към северната част на града.
Линия № 8 ще бъде удължена от ж.к. "Люлин 5" до пл. "Журналист". Така жителите на "Люлин" ще имат по-директна връзка с бул. "Александър Стамболийски", ул. "Граф Игнатиев" и източната част на центъра.
Нова линия № 13 ще свързва ж.к. "Захарна фабрика" с метростанция "Витоша". Тя запазва като постоянна връзка направлението, което пътниците припознаха като удобно по време на ремонта на бул. "Александър Стамболийски".
Нова линия № 17 ще се движи от ж.к. "Манастирски ливади" до кв. "Орландовци". Тя ще подобри връзката между южните и северните части на София и ще облекчи натоварването по линии № 7 и № 27. По бул. "България" се очаква синхронизацията да осигури трамвай приблизително на всеки 4 минути в делничните дневни часове.

Решението предвижда и нови синхронизирани разписания за линии № 4, № 6, № 10, № 12 и № 18. Целта е трамвайните линии да работят като част от синхронизирана мрежа, а не като отделни несвързани маршрути. Това е особено важно по ключови направления като бул. "Александър Стамболийски", ул. "Граф Игнатиев", бул. "Витоша", бул. "Княгиня Мария-Луиза", бул. "Христо Ботев" и др. Синхронизацията ще осигури по-малки интервали по линии № 3 и № 12.
Синхронизация ще бъде направена и в почивните дни, което ще доведе до по-кратки интервали и значително по-редовно обслужване през уикендите.
Промените ще бъдат въвеждани поетапно.
Промяната на линия № 1 и разкриването на новата линия № 13 са предвидени за въвеждане не по-късно от 15 юни 2026 г. Промените по линии № 3 и № 8, разкриването на линия № 17 и синхронизацията на линии № 4, № 6, № 10, № 12 и № 18 са предвидени за въвеждане не по-късно от 17 ноември 2026 г. Това се налага във връзка със започващия ремонт на трамвайното трасе по бул. "Княгиня Мария-Луиза", в участъка от ул. "Козлодуй" до ул. "Опълченска".
Очакваният ефект за пътниците е по-малко чакане на спирките, повече директни връзки, по-равномерно движение на трамваите и по-добри възможности за прекачване към други линии и метрото.
Въвеждането на промените ще бъде координирано от направление "Транспорт и градска мобилност" към Столична община, а Центърът за градска мобилност ще обнови информацията по спирките и информационните табла за всички засегнати линии.


www.econ.bg
28.05.2026г.

Мащабни промени в градския транспорт на София: СОС гласува нови трамвайни линии и инвестиции


Разкриват се нови маршрути и се удължават съществуващи линии до края на годината, докато Столичната община планира покупката на 80 нови трамвая
Серия от ключови подобрения в трамвайния транспорт в София предстои да гласува на днешното си заседание Столичният общински съвет. Част от промените в инфраструктурата и организацията на движението вече бяха обявени, но пакетът включва и нови линии, както и оптимизация на разписанията, които трябва да влязат в сила до края на настоящата година.
В по-дългосрочен план Столичната община подготвя мащабна модернизация на подвижния състав, като се предвижда покупката на 80 нови трамвая. Този проект е част от по-голяма инвестиционна програма на обща стойност приблизително 900 млн. евро, която включва придобиването на общо 150 нови трамвая, 200 нови автобуса, 75 тролейбуса и 50 електробуса.
Конкретните промени в мрежата предвиждат най-късно до 17 ноември да бъде разкрита нова трамвайна линия по направлението север-юг. Става въпрос за трамвай номер 17, който ще свързва квартал „Манастирски ливади“ с „Орландовци“. Маршрутът му ще преминава от „Манастирски ливади“ по булевард „България“, през булевардите „Витоша“ и „Скобелев“ към булевард „Христо Ботев“, улица „Алабин“ и оттам по булевард „Княгиня Мария Луиза“ в посока крайния квартал, като заложеният интервал на движение е 12 минути.
Сериозно подобрение се очаква и за жителите на жилищен комплекс „Люлин“ чрез удължаване на трасето на трамвай номер 8. Линията, която в момента стига до Съдебната палата, ще бъде продължена до площад „Журналист“ при предложени интервали на движение от 10 минути.
Лека корекция се въвежда и в маршрута на трамвай номер 3, който се движи от „Захарна фабрика“ в посока „Орландовци“. Промяната ще засегне само това направление, като движението ще остане без промяна до кръстовището на булевард „Христо Ботев“ и улица „Струга“, където мотрисите ще завиват надясно, ще продължават и след нов десен завой по булевард „Княгиня Мария Луиза“ ще се включват в обичайния си маршрут до „Орландовци“.
Със същия краен срок до 17 ноември ще бъдат внедрени изцяло нови разписания за общо пет трамвайни линии с номера 4, 6, 10, 12 и 18. Новите графици ще бъдат разработени с цел да осигурят по-добър синхрон и по-бързи връзки със свързаните линии в мрежата. Като пример се посочва трамвай номер 6, чието разписание ще трябва изцяло да се съобрази с движението по натоварените линии 1 и 7.
Част от реформите в градския транспорт в столицата вече са реалност, след като от 18 май влезе в сила новата трамвайна линия номер 13. Тя свързва „Захарна фабрика“ с метростанция „Витоша“, преминавайки през площадите „Възраждане“, „Македония“, „Славейков“ и „Журналист“. Паралелно с това трамвайна линия номер 1 вече промени маршрута си и се движи до „Западен парк“.

 

Столичният градски транспорт с удължено работно време за Великден

E-mail Print
There are no translations available.

www.trud.bg
08.04.2026г.

Столичният градски транспорт с удължено работно време за Великден


Във връзка с посрещането на Великден – Възкресение Христово, Столична община осигурява удължено движение на част от линиите на обществения транспорт, включително и метрото, в нощта на 11 срещу 12 април 2026 г.

Великденската нощ ще бъде обслужвана с разписания с удължено работно време до 01:30 ч.

 Метрополитен:

·         Линии 1, 2 и 4 – на интервали от 12 до 24 минути

·         Линия 3 – на интервал от 20 минути

 Автобусни линии:

·         № 64 и № 72 – на 50 минути

·         № 73 и № 83 – на 65 минути

·         № 85 – на 70 минути

 Тролейбусни линии:

·         № 2 – на 50 минути

·         № 7 – на 45 минути

·         № 9 – на 40 минути

Трамвайни линии:

·         № 5 – на 30 минути

·         № 7 – на 40 минути

·         № 27 – на 40 минути (в синхрон с линия № 7)

·         № 10 – на 60 минути (в синхрон с линия № 18)

·         № 11 и № 18 – на 60 минути

·         № 20 и № 22 – на 50 минути (в синхрон)

С удълженото работно време на градския транспорт се създава необходимата организация за придвижване на гражданите и гостите на столицата в празничната нощ.
 

Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска марка

E-mail Print
There are no translations available.

www.novini.bg
03.04.2026г.

Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска марка


Първият трамвай и първият тролей, на които са се возили столичани в началото на 20 век, са лице на блок от пощенски марки, посветени на 125 години столичен автотранспорт.
Печатът за пускане в употреба бе поставен днес от министъра на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, кмета на София Васил Терзиев, заместник-кмета Виктор Чаушев и художника на проектите Светлин Балездров, съобщиха от Министерство на транспорта.
„Преди повече от век софийският трамвай е бил не само средство за транспорт, а част от комуникационната мрежа на града. През 1904 г. на мотрисите са монтирани пощенски кутии, а писмата са се обработвали с клейма с надпис „По трамвая“, каза министърът на транспорта и съобщенията по време на церемонията.
Днес тези печати са ценен обект за колекционерите и свидетелство за връзката между транспорта и комуникациите, допълни той. Блокът „125 г. столичен автотранспорт“ също ще привлече филателистите, защото включва и първата пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт в България.
„Посланието на изданието е, че транспортът е не само придвижване, той е свързаност. Същата мисия имат и пощите“, посочи Корман Исмаилов.
Кметът на София Васил Терзиев добави, че днес, когато се отбелязват 147 г. от обявяването на София за столица, електротранспортът е изключителен приоритет. „Това е нещо, за което работим заедно и с Министерството на транспорта и съобщенията“, подчерта той.
Първото издание, което бе валидирано днес, ще остане в колекцията на Туристически информационен център в София „Трамвай 83“, където се проведе церемонията.



bta.bg
03.04.2026gг.

Валидираха пощенско-филателно издание за 125 години електротранспорт в София


Пощенско-филателно издание, посветено на 125 години електротранспорт в София, бе валидирано днес на церемония в туристическия информационен център „Трамвай 83“. Събитието бе организирано от Столичната община и Министерството на транспорта и съобщенията.
В церемонията участваха служебният министър на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, заместник-кметът по транспорта на Столичната община Виктор Чаушев и кметът на София Васил Терзиев.
Заместник-кметът Виктор Чаушев посочи, че инициативата е част от отбелязването на 125-годишнината от създаването на електротранспорта в столицата, като припомни, че по-рано годишнината е била отбелязана и с ретро трамвай. Той отбеляза, че електротранспортът е сред символите на София и има съществена роля за развитието на града.
Чаушев подчерта, че Столичната община работи по разширяване на тролейбусната и електробусната мрежа към нови квартали, както и по обновяване на подвижния състав. По думите му се провеждат процедури за доставка на нови превозни средства и се търсят възможности за осигуряване на необходимото финансиране. Той допълни, че през 2025 г. е изградена нова трамвайна инфраструктура, а през тази година предстоят допълнителни инвестиции в различни участъци от мрежата, както и подготовка за закупуване на нови трамвайни мотриси.
Кметът на София Васил Терзиев заяви, че развитието на градския транспорт, и в частност на електротранспорта, е сред основните приоритети за общината. Той подчерта, че целта е изграждането на устойчива система с модерна инфраструктура, подобрени условия на труд и качествен подвижен състав.
Терзиев посочи още, че усилията са насочени към дългосрочно подобряване на услугата и създаване на условия повече хора да избират обществения транспорт като алтернатива на личните автомобили, като отбеляза и значението на сътрудничеството с държавата за осигуряване на необходимото финансиране.
Министърът на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов отбеляза връзката между развитието на електротранспорта и пощенските услуги, като припомни, че още в началото на миналия век в София писмата са били пренасяни с трамваи. Той посочи, че пощенските клейма с обозначения за трамваен превоз днес имат историческа стойност и са обект на интерес от колекционери.
Исмаилов подчерта, че още през 1904 г. софийските трамваи са разполагали с пощенски кутии, което ги е превърнало не само в средство за транспорт, но и в част от комуникационната система на града. По думите му тази връзка продължава и във филателията – от първите марки с трамваи през 60-те години до съвременните издания, които отразяват развитието на обществения транспорт и комуникациите.
Министърът отбеляза, че новото филателно издание продължава тази традиция и носи послание за свързаност между хората, като изтъкна, че в него е включена и първа пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт.

/БП/




www.focus-news.net
03.04.2026г.

Първите софийски трамвай и тролей украсяват пощенска марка


Първият трамвай и първият тролей, на които са се возили столичани в началото на 20 век, са лице на блок от пощенски марки, посветени на 125 години столичен автотранспорт. Печатът за пускане в употреба бе поставен днес от министъра на транспорта и съобщенията Корман Исмаилов, кмета на София Васил Терзиев, заместник-кмета Виктор Чаушев и художника на проектите Светлин Балездров. Това информират за ФОКУС от Министрество на транспорта.
"Преди повече от век софийският трамвай е бил не само средство за транспорт, а част от комуникационната мрежа на града. През 1904 г. на мотрисите са монтирани пощенски кутии, а писмата са се обработвали с клейма с надпис "По трамвая“, каза министърът на транспорта и съобщенията по време на церемонията.
Днес тези печати са ценен обект за колекционерите и свидетелство за връзката между транспорта и комуникациите, допълни той. Блокът "125 г. столичен автотранспорт“ също ще привлече филателистите, защото включва и първата пощенска марка, посветена на тролейбусния транспорт в България.
"Посланието на изданието е, че транспортът е не само придвижване, той е свързаност. Същата мисия имат и пощите“, посочи Корман Исмаилов.
Кметът на София Васил Терзиев добави, че днес, когато се отбелязват 147 г. от обявяването на София за столица, електротранспортът е изключителен приоритет. "Това е нещо, за което работим заедно и с Министерството на транспорта и съобщенията“, подчерта той.
Първото издание, което бе валидирано днес, ще остане в колекцията на Туристически информационен център в София "Трамвай 83“, където се проведе церемонията.




 

Промени в движението на тази автобусна линия на градския транспорт в София

E-mail Print
There are no translations available.

www.sofia24.bg
02.04.2026г.

Промени в движението на тази автобусна линия на градския транспорт в София


Във връзка с оптимизацията на обществения транспорт и подобряване на транспортното обслужване, считано от 06.04.2026 г., се въвеждат промени в обслужването на автобусна линия № 801.
Маршрутът на линията ще осигурява по-добра свързаност между метростанция "Красно село“ и кв. "Манастирски ливади“, преминавайки през бул. "Цар Борис III“, бул. "Братя Бъкстон“, бул. "Тодор Каблешков“, бул. "Гоце Делчев“ и вътрешнокварталната улична мрежа.
Автобусите ще се движат съответно:
- от метростанция "Красно село“: бул. "Цар Борис III" - бул. "Братя Бъкстон" - бул. “Тодор Каблешков" - ул. "Александър Суворов" - ул. "Иван Сусанин" - ул. "Ралевица" - ул. "Българска легия" - ул. "Васил Стефанов" - ул. "Боян Петров" - ул. "Костенски водопад" - бул. "Гоце Делчев" - ул. "Хенрик Ибсен" - ул. "Луи Айер" - кв. "Манастирски ливади";
- от ж.к. "Манастирски ливади" - обръщателно колело: ул. "Луи Айер" - ул. "Хенрик Ибсен" - бул. "Гоце Делчев" - ул. "Костенски водопад" - ул. "Боян Петров" - ул. "Шарл Шампо“, ул. "Боянски водопад“, ул. "Иван Кирков“, ул. "Боян Петров“, ул. "Васил Стефанов" - ул. "Българска легия" - бул. "Братя Бъкстон" - ул. "Вихрен" - ул. "Голям Братан" - пл. "Знаме на мира" - бул. "Александър С. Пушкин" - бул. "Цар Борис III" - метростанция "Красно село".
Въвежда се ново разписание с подобрена регулярност, като интервалът на движение е 20 минути в делнични дни и 35–40 минути в празнични дни. Разкриват се нови спирки по маршрута, включително:
Бл. 245 ж.к. "Гоце Делчев", Ул. "Иван Кирков", Ж.к. "Елизиум", Ул. "Спас Соколов", Бул. "България", Ул. "Проф. Велизар Велков", Кв. "Манастирски ливади – запад" и Ул. "Казбек". В останалата част от маршрута автобусите ще спират на всички съществуващи спирки.
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  8 
  •  9 
  •  10 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 151


Useful links