ОБЯВИ чл.20 ал.3 от ЗОП
41 ''Доставка на минерална вода в разфасовки от 1,5 л.'' Monday, 22 May 2017
42 “Обработка на вътрешен профил на заготовки от бандажни гривни за трамвайни мотриси тип Т8М-700 IT и Ве 4/6 S за нуждите на “Столичен електротранспорт”ЕАД” Friday, 12 May 2017
43 “Доставка на отливки” Friday, 05 May 2017
44 “Доставка на дървени материали, кабелни канали, плексиглас и клингерит” Monday, 27 February 2017
45 “Доставка на оловни акумулаторни батерии” Friday, 13 January 2017
46 “Абонаментно техническо обслужване и програмно осигуряване на GPS – Автоматизирана система за управление, контрол и безопасност на електрическия транспорт (АСУКБЕТ)” Thursday, 05 January 2017
47 “Доставка на кисело мляко с масленост min 2.0% в разфасовка кофичка от 400-500” Monday, 05 December 2016
48 “Доставка на канцеларски материали и офис консумативи” Monday, 28 November 2016
49 “Доставка и монтаж на стационарна електронна инсталация за смазване на релси” Monday, 21 November 2016
50 “Доставка на резервни части за тикет системата експлоатирана от „Столичен електротранспорт” ЕАД Tuesday, 15 November 2016
 
Page 5 of 6

Useful links