ОБЯВИ чл.20 ал.3 от ЗОП
41 “Доставка на кисело мляко с масленост min 2.0% в разфасовка кофичка от 400-500” Monday, 05 December 2016
42 “Доставка на канцеларски материали и офис консумативи” Monday, 28 November 2016
43 “Доставка и монтаж на стационарна електронна инсталация за смазване на релси” Monday, 21 November 2016
44 “Доставка на резервни части за тикет системата експлоатирана от „Столичен електротранспорт” ЕАД Tuesday, 15 November 2016
45 “ИГРАЖДАНЕ НА ТЕРМОКАМЕРА ЗА МОБИЛНА СИСТЕМА С ЦИФРОВО ПРОГРАМНО УПРАВЛЕНИЕ ЗА ОБРАБОТКА НА КОЛООСИ /МОБИЛЕН СТРУГ В ПОДЕЛЕНИЕ "ТРАМКАР" Thursday, 27 October 2016
46 “Доставка на двукомпонентен акрилатен автоемайллак–за репаратура” Wednesday, 05 October 2016
47 “Ремонт на покрив в поделение „Трамкар ” Monday, 03 October 2016
48 “ДОСТАВКА НА ШПЕРПЛАТ И ЛАМИНИРАН ФАЗЕР” Friday, 16 September 2016
49 “Ремонт на покриви” Tuesday, 14 June 2016
50 ''Доставка на минерална вода в разфасовки от 1,5 л.'' Friday, 20 May 2016
 
Page 5 of 5

Useful links