Home | Competitions
Competitions

Тук можете да се запознаете с всички обявени конкурси за тази година:

1 Tърг с тайно наддаване за продажба на залежали материали от складовете на „Столичен електротранспорт” ЕАД-3 Wednesday, 15 August 2018
2 ТЪРГ С ТАЙНО НАДДАВАНЕ ЗА ПРОДАЖБА НА МАТЕРИАЛНИ АКТИВИ - 9 БРОЯ ТРАМВАЙНИ МОТРИСИ ТИП „DUVAG Monday, 30 July 2018
3 Конкурс за отдаване пoд наем за срок от 3 години на обекти Thursday, 05 July 2018
4 Търг с тайно наддаване за продажба на скрап от черни метали и цветни метали Wednesday, 04 July 2018
5 Tърг с тайно наддаване за продажба на залежали материали от складовете на „Столичен електротранспорт” ЕАД Wednesday, 04 July 2018
6 Tърг с тайно наддаване за продажба на залежали материали от складовете на „Столичен електротранспорт” ЕАД Tuesday, 12 June 2018
7 Конкурс за отдаване пoд наем за срок от 3 години Monday, 23 April 2018
8 Търг с тайно наддаване за продажба на скрап от черни метали и цветни метали Thursday, 12 April 2018
9 Търг с тайно наддаване за продажба на скрап от черни метали и цветни метали /ПРЕКРАТЕН/ Friday, 16 March 2018
10 Конкурс за отдаване пoд наем за срок от 3 години Wednesday, 14 February 2018
11 Конкурс за отдаване пoд наем за срок от 3 години Friday, 17 November 2017
12 Търг с тайно наддаване за продажба на скрап от черни метали и цветни метали Thursday, 19 October 2017
13 “Изкупуване на отработено масло на минерална основа” Thursday, 24 August 2017
14 “Изкупуване на луминесцентни лампи” Thursday, 24 August 2017
15 “Изкупуване на излезли от употреба автомобилни гуми” Thursday, 24 August 2017


Useful links