Home | Public Orders
Public Orders

Изберете обществена поръчка

1 „Доставка /покупка/ на електрическа енергия на свободния пазаp” Wednesday, 16 August 2017
2 Становище на Агенция по обществени поръчки Friday, 11 August 2017
3 "Доставка на 10 броя употребявани трамваи тип Т6А5 за междурелсие 1435мм" Monday, 07 August 2017
4 “Предоставяне на услуги по застраховане на имуществените и неимуществените интереси на “Столичен електротранспорт” ЕАД” Tuesday, 25 July 2017
5 "Ремонт на възли, детайли и специални части за трамвайни мотриси и тролейбуси" Wednesday, 19 July 2017
6 "Доставка на лагери за трамвайни мотриси и тролейбуси" за нуждите на “Столичен електротранспорт” ЕАД Tuesday, 23 May 2017
7 "Доставка на накладки фрикционни за спирачки" Tuesday, 16 May 2017
8 “Доставка на консумативи за трамвайни мотриси и тролейбуси” Friday, 05 May 2017
9 “Доставка на стъкла закалени и от триплекс за трамвайни мотриси и тролейбуси" Wednesday, 03 May 2017
10 "Техничеко обслужване на тикет система на „Столичен електротранспорт” ЕАД Tuesday, 02 May 2017
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  5 
  •  6 
  •  7 
  •  Next 
  •  End 
  • »
Page 1 of 7


Useful links